Přihlášení
... ::: Blogujem ::: ...


Anťák - 11. 06. 2007
Krátký a nudný úvod

Heh. Takže jak začít. Je poledne a já zrovna vstával. Lituju těch, co  museli ráno jít do háku. Já dneska budu celej den dávat do cajku pohmožděný části těla a že jich neni málo. Ve čtvrtek večer jsme vyrazili směrem Gaiskopf a už v Praze nám bylo jasný, že za světla nedorazíme. Naložili jsme s Xomem kluky a jeli pro Bořka na Vyšehrad. Tam jsme ho trošku zmátli a zblbli, běhal od auta k autu a žebral vo svezení. A tak začalo jeho VELKÉ utrpení.  Nakonec skončil ve Feldě, zatímco jeho věci a kolo jsem měla kombíku. A já nafasoval Ivoše. Hned na samým začátku jsem klukům řek, že v autě se nejí a nekouří. Hned jak jsme za Práglem vyjeli z pumpym hned se mi tam začli cpát.Třeba Jenda a jeho paštika s rohlíkama zanechela značný stopy na vybavení vozu. A jeho hláška Já nenadrobím zase na mý psychice. Cesta probíhala celkem v klidu, jen Xomovo auta nejni úplně dělaný na jízdu v kopcích, moc se tomu nechce. Cestou jsme se zastavili v nějaký děsný prdeli abysme se podivali na pár dirtů. To už byla celkem tma. Do Rudy jsme jeli v lese, největší zatáčky, kluci co jeli se mnou byli trochu hnědý, přece jenom nejsem moc vyježděnej (chudák opl). V reichu kontrola na hranicíh, přejezd do Gaisu na parkáč, v 23:01 na místě, díky bohové. Pijem pivko, dejcháme čerstvej horskejch vzduch, šikanujem Bořka, paráda. Za chvíle jdem chrápat. Noc hrozná, tvrdej štěrk, Bořek a Xom zavoděj ve chrápání, strašně žerou brouci, nikdy více tohle, spali jsem tak tři hodiny. Ráno cíga a kafe, snídaně šampionů, sraní v lese, paráda. Počasí jako v Itáli, těším se jak poladím opálení. Bořek dělá cvičně rozborku kola, pak zjišťuje, že nikdo nemá hvězdičku, potřebnou k sundání kotouče, a tak to skládá celý znova. Utrpení pokračujue, nekončí. A jde se jezdit.

pokračování večer, nebo zítra. a na co se můžete těšit?

na tři fotogalerie, od tří fotografů. Na kritické zhodnocení výkonů jednotlivých jezdců. Na jedno vtipné videjko. Na můj vybroušený literární styl, na motokros!

Fotky z akce: galerie

Anťák - 11. 06. 2007
dieta
jentak mimochodom, dneska jsem skočil do diety s cílem vyrýsovat své tukem obalené tělo. Utrpení začíná, mám 84 kg chci se dostat na 78, vysekanejch na kost.Dofám, že neumřu. a ještě něco! Jsem objednanej na novou kérku! Muhááá!

Anťák - 06. 06. 2007
pátek+sobota
PO strašným vstávání jsme začali dávat dohromady kola a bagáž, už v 9 jsme opendali u Lanovky. Už první jízdu nahoru bylo jasný, že to bude fakt něco. Počasí geniální, freeride rozbitej, 4X vymazelný, dirtový lavice parádní(jenom ta hranka chyběla). Začali jsme pořádnejma trikama, koně foreva voe, občas proložený nějakým tím vytuhlým bočákem. Je málo lidí, fronty minimální. Mě se asi nejvíc líbí freeride až dolu, votáčky kolem kamenů, průdký sjezdy přes šutry, malý dropy.Nemalej Venkůvr, rozdělenej na dva traily, jeden easy, bez překážek, na druhým jsou lávky, gap a dirty..4X se podle mě moc nezměnila. Nezměnilo se ani to, že mi nejdou klopénky a že nejsem schopnej chytit rytmus.no nic.Jezdíme asi do 4 a totálně znaveý jedem do kempu. Kemp je v cajku, všecko nový, dobrý jídlo, slušný pívo. Večer prdel, hrozný hlášky na Bořka, řešíme čubky, klasika. Kluci dopíjej ňákej ten rum a fernet, já se jim jenom směju. Ráno ale vypadaj celkem  freš,hlavně Štěpán vypdaá úžasně, dobře oni. Jejich metabolismus je celkem rychlej. Btw. Xom je takovej dobytek, že po chlastačce ráno vypije flašku mlíka. hovado. No nic.Cestou do Gaisu mi kluci v autě začínaj rapovat, jako metronom jim slouží RZA z Wutang clanu, je to masakr. TO co Štěpán vytváří ještě  dolaďujou vokály- Ivoš s Jendou. Dáváme pojezd, pohodička. Je tu ale trochu víc lidůch, takže zkoušíme i kotvu. Ta je pro Sádla krizová, takže ji po pár metrech opouští, kopyta pěkně vyhazuje do vzduchu, animo jako prase.No nic. U kasy pak vidíme nějaký Hard Taily, no jasně češi. A rovnou z Jižních Čech z Dubnýho. Je to Frek, Číča a další. Si z nich utahuju, řikám jm že sou Čárysovi děti. Voni se hned vohrazujou, že to né, že sou děti z Dubnýho. Malá prdel. Číča vyzýva Jendu na 4x závod, prej že JČR rozbije Prahu. Jenda ho suše zavírá v první klopně! Ale pak se jede odveta a Jenda to pokládá.Jihočeši sou v poho a zvou nás k sobě do Dubnýho! Takže nás čekejte volové! Já likvoduju šlapku Nort Shore a zpruzelej jdu do Shopu. Tammaji hnusný lisovaný pedály za 10 e a pak plasťáky, který seou fakt HC. Domlouvám se z typem, jestli nemá jako ňáký jiný, von že se koukne. Pak kroutí hlavou jako že ne a dává mi zadarmo ty plasťáky. To kdyby viděl Zemek, tak se posere.Trošku mi teda kloužou nožičky, ale jde se nato. Dávám si X děsnwě na koule, páč mi ty lítaj všude. Nou fůt při sjezdu v lese je ideál.No family, obávám se. ečer šou, objednáváme si každej několik večeří, kradem Xomovi věci ze sprchy a von se tam pak producíruje v závěsu, modrej igelitovej model mu fakt sekne. Pak pár pif, horskej vzduch dělá svý a tak jdem brzo spát. Ráno na mě zle čuměj lidi, co si udělali stan kousek od nás, tak pohled drsně oplácím a ptám se jaká byla noc, strejdo? pak probíhá oser v podobě čekačky na správce kempu. ten se někde zapomněl, mamrd a čekali jsem na něj skoro hodinu.  trochu to zkazilo jinka perfektní dojem z kempu.

Anťák - 04. 06. 2007
malá historka na dobrou noc
minulej tejden sem měl večer sraz se slečno na Chodově a že bylo hezky, rozhod sem se jít pěšky.Cígo pohoda, kocouři, znáte to. A už se na Chodově, mám zelenou tak si to houpavou chůzí seru po přechodu. Sem tak jako že v půlce, když tam padne červenej kašpar, jako že stát, znáš to, né? Normálně si to šinu dál, když f tom troubení. Se rozhlížím , čekuju vokolí a vono to troubení, jak se jako ozvalo, je a mě! Na světlech stojí lehce starší bávo, žádný dělo, jestli mi jako rozumíš. A v ňom frajer a vedle něj druhej. Ukazuju si na hlavu, dávám mu najevo, jako že blbej mamrd. A von začne jako že něco vykřikovat a mávat rukama. A já na něj fakuju a vyplazuju jazyk, chuligán foreva, voe. A von začne lízt z auta a řvát, že mi rozbije hubu.Asi má nerva, nebo tak. Nevypadá nebezpečně, prostě štyricetiletej mamrd v kvádru s teplým asistentem na výletu. Já dělám krok směrem k němu řikám: To nemá cenu, pojďte voba ať máte šanci! Točím si čepici kšiltem dozadu a du k nim. A ten zmrd vyjebanej ztuhne , pak vleze zpátky do auta, zamkne se a začne štrachat po mobilu, asi volá svý mámě aby mu připravila vaničku, slipečky a dětskej zásyp na prdýlku, protože se za mně normálně posral. a já doufal, že bude ňáký animo a vono prd. Mě zklamali, frajeři. Tak sem místo supr strýtový bitky šel na rande, no, nuda. a to je fšecko.

Anťák - 04. 06. 2007
výlet a to kolem
Tak konečně jsem se dokopal a napsal jsem pár věcí ohledně organizace zájezdu. Pochopitelně to není žádný dogma,je to návrh, kterej se změní po dohodě fšech.

Ve středu večer ke mně Bořek doveze kolo. Je blbost naložit tři kola u mně a další na Vyšehradě. Tam naložíme JEN Bořka.

Ve  čtvrtek večer odjezd  Nevím, v kolik končí Xom v práci, ale chtěl bych vyrazit v 18:30, takže pro Jendu a Štěpána : ve čtvrtek v  18:00 sraz u mě!Bořku, ty budeš v 18:40 před barákem! Jak naloží Xom Sádla a Ivoše neřešim, jejich busines.Po devátý večer bysme mohli být na parkovišti o Gaiskopfu. Tam přespíme na punkáče.

Pátek ježdění, ueeee! večer přesun do kempu v Rudě. Grilování, historky, pívo.  

sobota Motokros všem!

neděle do objeda pojezd a domů.

nezapomeňte : 1)se pojistit, známe se volové
              2)vzít si spacák a teplý prádlo
              3)vyměnit si eura
              6)nádobí a jídlo!
              4)vzít si plavky, v Rudě je koupaliště
              5)vemte si prachy, jinak nebude na benál, vejři!
                 
                 Rozpočet je asi takovej:50 éček na vleky
                                         500 ubytování
                                         cca 1.500 benál :-)
                                         jídlo za koliik prožerete
                                         chlast za kolik prolijete

Dotazy: Xome , vezmeš ten vařič?  
        Sádlo, nezapomeneš ty píva?
        Štěpán, máš ho fakt tak velkýho jako Máňa?  

tak, pokud jsem na něco zapomněl, omlouvám se.Zpětnou vazbu vyžaduju!

Anťák - 03. 06. 2007
na co se můžete těšit
ha. takže rozpis tu ještě neni, ste si asi všimli. měl jsem teď docela cvrkot, práce, škola a tak znáte to. a na co se můžete těšit?

1) organizační plán výletu (tj. kdo,kdy, s kým a zakolik)

2  malá esej o tom, co jsem dělal o víkendu (grilování, pivo,
          pád  ze střechy.přesně v tomhle pořadí)

3 Tajemný kvíz, kde hlavní roli hrají moje slipy!

                ZÍTRA VEČER VŠE TADY! STAY TUNED!

|<<<   <<   2/6   >>   >>>|


| Webmaster: Mareen | Poslední aktualizace: 3.8.2009 | www.mareen.cz |