Přihlášení
... ::: Blogujem ::: ...


Anťák - 24. 05. 2007
co se dělo a co se bude dít
ha. pár novinek. jsem včera byl pracovat na Mercedesu, securitas forever voe. A koho jsem tam nepotkal! Talentovanýho freeskiera a dřív i bikera Ondru! Dobře jsme pokecali, pohoda. Mimochodem, Ondra je prvním lyžařem v Horsefeathers týmu! Určitě o něm ještě uslyšíme.

A co dál? Zítra dopoledne Chodovec, co?

sobota možná odpoledne, Hrádek, pívo, klasika, co?

neděle dal bych nějakej delší pojezd, máte ňáký návrhy?

Anťák - 21. 05. 2007
pondělí
je osum večer a tak to vypadá, že sparta vyhraje ligu, což nás těší, že. Před chvíli sem se vrátil z práce, jsem mrtvej. Makat na stavbe v +30 C je hell. Jak už víte, mám konečně bike! A taky jsem ho s kluka provětral. Ve středu jsem ho vyzvednul u Kraba, vzal to přez Hrádek a tam zjistil, že jsem všechno zapomněl. heh. Ve čtvrtek pršelo, tak jsem šel jezdit, Kanada je fajn, lepší než když se práší. Beru to na klopenky, co mám za barákem, a tam předvádím úžasný kreace, jako že nedoletim půl metrovej dabl, vylítnu z klopny, projedu křoví, napojím se na další klopnu, ohraním další skočku... V sobotu jdu jezdit s kluka, ty znaj. Sraz je obligátně u čuráka, je tu GM, Prince of Persia, oh soráč myslim Kinh of Hrádek a Ivoš. Jezdíme, pohodička, kluci zkoušej novou lajnu, hezký. Pak k Václavovi na pivo a "klobiho". Směřujem to na postupák, divně házící. Tam se mě GM ptá, jestli si má vzít chránítka, já že ne, sem taky nalehko. Akorát že já skoro neskáču. GM se mi odměnuje obludným, šakalím karatem bez nohy, hell, smíchy se lámu v pase. Pak uphill nahoru do kopce, jízda k Ivošovi dofouknout vidle. (mě se doma zdálo, že je nafouklá moc, tak že ji jako ufouknu a vyfouknul jsem ji. uplně.komplet.totál. sem vylízanej jak pekáč Zuzky Norisový.) Jízda dom. Jede po silnici směrem na kruhák u Chodova. Předjíždím kluky, beru plnej. Ztrácím Paula. Na dalším kruháku ztrácím GM, ale Ivoš se mě drží. Nakonec ho střesu tím, že jezdím na krukáku dokola! Ha, konečně jsem unikl a volný ujíždím k domovu.
Děkuju klukům, bylo to fajn. Fotky nejsou, máma mi sebrala foťák. a taky dálkovej ovladač na telku, jdu ho hledat. mír a lásku všem.

Anťák - 19. 04. 2007
bike trip a tak
uff.možná se vám to zdá předčasný, ale ty dva měsíce zbívající do odjezdu zmizej stejně rychle jako cuba libre v Sádlovy sklenici... A proto sem koukal na to ubytování a vyloženě blízko Geiskopffu nic není. nejblíž je kemp Kirchdorf (22minut).Tam ale nejsou chatky, heh. Takže co bydlet tady? www.autocamp-zeleznaruda.cz/ příjde mi to celkem okej, chatka stojí 700kč/den/4 osoby (tj. 500kč/3 noci/jeden blbeček). K bikeparku je to 40 minut jízdy, je tam stánek s pivem, sprchy. Rozmyslete to dobře, za týden se bude hlasovat o ubytování a taky o další věci, možná důležitější. Jde o tohle: Bude se hlasovat, jestli naši přátelskou atmosféru plnou kol, lehkých drog a piva, může narušit tvor tak nebezpečný, jako je žena.Vím, je to drsný, ale mám pocit, že se musíme poradit. Xoma tím nebetyčně naseru, Ívu tím urazím, vím to dobře, říkám díky. Ale příjde mi padlý na hlavu, aby sme jeli sedum chlapů a jedna holka.

přemýšlejte dobře, říkám díky.


anťák,tykyták,tlustejch parchant, prostě jak chcete

Anťák - 16. 04. 2007
bohnice
Je pátek večer, vosum hodin, a Sparta právě vyhrála ligu. Sem doma celej jako že na trní, ale zároveň nemám náladu jít jako do hospody, nebo tak. Ale přece jenom volám Sádlovi a vyrážíme do centra, do Nevinnýho baru v Myslíkovce. Tenhle večer tam náhodou dělá moje úžasná kamarádka Lucinka. Kdo jí zná, ví. Je asi deset a my si dáváme první Cuba libre, tak jak to máme rádi. Hraje dobrá hudbička, kecáme s barmankou, pozorujem cvrkot. Kolem jedenáctý Lucka navrhuje, ať s ní zůstanem do konce, do zavíračky. Já na to že to je blbost voé, protože zejtra je bikros a já nechci mít kočku. Střih. Jsou tři ráno a bar je prázdnej, Lucka nám nese účet a směje se, že je pěkně zakulacenej. Máme tam deset kol a dvacet velkejch rumů. Dobře my! A pak je najednou ráno, budím se v půl devátý bez budíka, bojím se otevřít voči. V hubě smrad jak v domově důchodců, ale ono to dé. V pokoji zapínám bednu je tam Óčko a já čumim jak puk. Gaspi a MRSN tam udílejí rady do života. Nou koment. V půl desátý nás vyzvedává Bořek v jeho káře, paráda. No za deset minut jsme tam, kam sem se nikdy nechtěl dostat. Prostě v Bohnicích, čéče!

Lidí fůra, stánky s pívem a klobásama a gulášem, taky je tam jeden poloochrnutej chlapeček s kocovinou (Štěpán), pak chlapeček s pruhovanejma slipama na hlavě (promiň Paule) a hlavně Jenda v rozervanejch džínách a metalovým tričku. Fakka race wear! Kecáme nesmysly, šmírujem slečny, dáváme do pořádku pokažený zažívání pivem a cigárama, uhh. Já chvílema vyndávám vanu a oblažuju roštěnky pohledem na můj nedepilovanej hrudník muhhááá! No asi bych se měl zmínit o závodění že. Lidí fůra, od 6 letejch malejch zabijáků, který maj můj neskonalej respekt, přes MTB hobíky, po BMX 17+, která už vypadá docela motokrosově.

A Jenda. Ten jezdil jako o život a konkurencí bezmála čtyřicítky jezdců se proskákal a proloktoval až do finále, kde obsadil, podle názoru celý krů, parádní a luxusní šestý místo. A abych jenom nechválil, protože to prostě jako nedělá dobrotu kočkodani, musím říct, že bylo vidět, že fyzika na konci odešla a na startu tolik potřebná dynamika trošku chyběla.
Ale žádnej smutek, čéče! Když sem to viděl, pevně jsem se rozhod, že si v létě zajedu nějakej lokální sjezdík, punk bude, jak říkáme s Xomem.

No sou asi už čtyři, já mám celkem slušně poladěný opálení, tak můžem jet domů. A to ještě nevím, že mě čeká největší adráč za celej víkend. Sedáme do Bořkova auta. Je to Ford Eskort RS. Dvoulitr, sportovní podvozek, závodní kola hehe. Tak a já, poněvadž jsem vopičák, začínám do Bořka rejt, prudím, že si koupím Civika a natrhnu mu prdel a další moje blbý kecy si asi umíte představit. Bořek to nijak nekomentuje a tak se zeptám  : hele, když na to prostě jako dupneš, zatlačí mě to aspoň trochu do sedačky? On na mě kouká jak na něco hodně ošklivýho, co na tebe ránu vyjukne z hajzlu a trochu se směje. A mě už je naprosto jasný, že průser je na světě. Začíná zvolna, ale ještě než najedem na magistrálu je mi jasný, že Need for Speed je zábava pro děti a důchodce. Pak to začne, za tři, řev, za čtyři, mega řev, ručička votáček v červeným, během vteřiny letíme přes stopade. Brzdy, gumy řvou, přejezd přes tři pruhy, peklo, řev, rally. Sem trochu posranej, ale dobře on! Chvilku se honíme s litrovou Hondou, muháá. A to není konec! Je fakt, že sportovní podvozek na kostkách trochu skáče, ale když na sjezdu z magoše je tacháč víc než na kilu a pekelný stroj se ani nehne, už chápu.
Před barákem sem trochu pobledlej a musím se jít přebalit. Uff. Bořku smekám. Takovejhle motokros sem zažil naposledy s Xomem, když jsme nalitý jezdili po Praze na jeho skůtru, kterej má v techničku max. speed 46 a jede kilo. Hehe. No a to je všechno! Ne vlastně není! Z Bořka jsem ještě vyzvěděl, že jeho rychlostní rekord je skoro 250Km/h! Tacháč to už nebral, takže je to měřeno na GPS!!!

Fotky: www.trail-crew.com/foto.p...

p.s. ta odporná fotogalerie je ode mě, věřte, že flaška rumu na ostrosti vidění nepřidá. Během týdne ale přibydou fotky od Bořka a ty budu luxusní. Mír všem!

Anťák - 25. 03. 2007
jsem tu zas!
tak nějakej ten čas jsem byl mimo, měl jsem pořádnou angínu. teď už jsem celkem cajk, tak začínám být aktivní :-) Ale proč sem píšu:

Na konci května se pojede do Geisskopfu. kdo tam byl ví... jde o to, že už to pomalu dáváme s Xomem do kupy, řešíme ubytování (asi chata jednoho chlapíka, co jezdí na malým kole), auta etc. takže se ptám: kdo kua pojede? Zatím Xom, Já (tj. ten, kdo tu už dlouho nebyl), Jenda, Sádlo a nějakej Stuff (ha ha) Ale co Gridmaster? Ivoš? Paul? lord Bandolero?

Kluci, dejte nám vědět jak jste na tom. čím víc nás bude, tim větší sranda / chlastačka / průser / striptejz to bude

no a možná pojede ještě jeden kluk, legendární jezdec, kluk, kterýho mám fakt rád. kluk, co se zítra po dlouhý době vrací domů.

kdo ví, ten ví.  

kubajz

Anťák - 21. 02. 2007
brigoška
no, takže během víkendu se udála podařená brigádka, která pokračuje i tento víkend!!! V sobotu sraz v 11 na poli. Doladíme ještě ňáký organizační detaily, ráno přivezem s Xomem od Paula palety a dáme se do toho. Zatím pááá jo a fotečky jsou od Xoma
check inside.

Fotky: www.trail-crew.com/foto.p...

|<<<   <<   3/6   >>   >>>|


| Webmaster: Mareen | Poslední aktualizace: 3.8.2009 | www.mareen.cz |